Alışveriş, Eğlence, Keyifli bir Mola...
Hakkımızda

Yüzyıla yakın süredir Kargıcak ilçesinde yaşayan ve bölgeye önemli yatırımlar yapan Müftüoğlu Ailesi olarak, Büyük Plumeria projesinin ilk ayağı olan Plumeria Mall projesi ile Kargıcak’a bambaşka bir bakış açısı ile yeni hizmetler getirdiğimiz için çok büyük heyecan ve mutluluk yaşamaktayız.

Muhteşem kumsalların yeşille bütünleştiği doğal güzellikleri ile tanınan Kargıcak, hizmete giren Gazipaşa Havalımanı’na ve Alanya ilçe merkezine 20 dakikalık mesafesi ve kolay ulaşım imkânları sayesinde yerli ve yabancı turistlerin ve dolayısıyla yatırımcıların ilgisini her geçen gün daha çok çekmektedir.

Plumeria Mall, modern mimarisi ve tek çatı altında sunduğu hizmetler ile, Kargıcak’ın ilk ve tek alışveriş merkezi olarak bölgeye yepyeni bir yüz getirmektedir. Nisan 2013’te hizmete giren alışveriş merkezimizde, içerisinde yer alan 22 mağaza; süpermarket, eczane, butik, hediyelik eşya mağazası, Plumeria Café & Restoran ile bütün ihtiyaçlarınızı karşılayacak ürün ve hizmetleri en kaliteli ve kolay şekilde sizlere sunmaya devam edeceğiz.